Advert

Ünlü Şirket Google bedava telefon dağıtıyor!

Google'ın Project Ara ismini verdiği "modüler telefonu" 100 kişiye bedava gidiyor. Lego telefon olarak bilinmeye başlayan Project Ara, piyasaya çıkış tarihi Şubat 2015'e kadar 100 kişi tarafından test edilecek.

Ünlü Şirket Google bedava telefon dağıtıyor!
Ünlü Şirket Google bedava telefon dağıtıyor! Mehmet_Guney
Bu içerik 3441 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Google'ın modüler telefon projesi olarak ortaya çıkan Project Ara'da işler beklenilenden hızlı ilerliyor. Bir akıllı telefonun değiştirilebilir küçük parçalardan oluşturulmasını ve istenilen parçaların değiştirilerek telefonun güncellenmesini sağlayan Project Ara için test sürecine başlayan Google, 20.000 test başvurusu arasından 100 kişiyi seçti.

Project Ara'nın Şubat 2015'te piyasaya çıkacağını vurgulayan Google yetkilileri Şubat'a kadar geçecek sürede telefonun testlerinden ataköy escort elde edilen sonuçların değerlendirileceğini ve telefonda geliştirmelere devam edileceğinin de altını çizdiler.

Project Ara sayesinde kullanıcılar her yıl yeni bir telefon almak zorunda kalmadan sadece ihtiyaç duydukları modülleri güncelleyerek, son teknolojilere sahip güncel bir telefon kullanma şansına ulaşacaklar.

Google Project Ara modüler telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...