Trabzon'umuz ve Sürmene'miz Üzerinde Oynanan Oyun !

Sürmene'mizde Prpkatif Eylem

Trabzon'umuz ve Sürmene'miz Üzerinde Oynanan Oyun !
Trabzon'umuz ve Sürmene'miz Üzerinde Oynanan Oyun ! Mehmet_Guney
Bu içerik 2601 kez okundu.
Advert

Fenerbahçe-Rizespor Maçı Sonrası Trabzon Havalimanına geçmekte olan Fenerbahçeyi taşıyan  "Sahil Seyehat" Otobüsüne yönelik yapılan Silahlı saldırıyı şiddetle esefle kınıyoruz.

Her ne Sebeple ve fikirle olursa olsun bunun tarif edilir izah edilir bir durumu yoktur.

Trabzona ve Trabzonluya gelince orada duracaksiniz. Trabzonda yaşanan bu çirkin saldırıyı kınıyorum. Trabzonumuza ve trabzonlularin üzerine yıkılmaya çalışılan kara bir sorumluluk olarak görüyorum.

Her kim konu hakkinda bilgi sahibi olursa güvenlik güçlerine bilgi vermesi zaruri sorumluluk gereğidir diye düşünüyorum.

Önemli bir nokta olan bir konuya değinmeden edemeyeceğiz..

Bazi sosyal medaya Şövalyeleri Trabzon şehrine ve trabzon halkina hakaret etmektedir. Terörün dili,dini,ırkı,şehri ve takımı yoktur. 

Kendini bilmezlerin Sosyal medyada Cahilce ve alçakca açıklamalarıyla Trabzon Halkını zan altında bırakmak kimsenin haddi değildir...


SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI Sn ÜSTÜN SÜRMENE MARKA ŞEHİRDİR  :

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Olayı Öğrendiğimiz andan itibaren Sürmene halkı olarak Çok üzüntü ve Moral Bozukluğu içerisindeyiz şehrimizin marka değeri yüksek tanınırlığı fazla elit bir şehir olması hasebiyle Türkiye'de bizi il İl İlçe İlçe tanıyan bilen vatandaşlarımız ne kadar misafir perver olduğumuzu bilmekteler böyle kötü açıklanması zor durumları öğrendiklerinde okuduklarında inanacaklarını sanmıyorum dedi.

Bir Sürmeneli böyle adi ve ucuz provakasyona alet olmaz olamaz olmamalıdır .

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BUYURSUN GELSİN SOKAKLARIMIZDA SERBESTÇE GEZSİN

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Fenerbahçespor Kulübüne sesleniyorum buyursun gelsinler şehrimizde yesin içsinler Sürmene Pidemizi tatsınlar caddelerimizde alış veriş yapsınlar görecekleri en güzel misafir perverlik Sürmene halkından olacaktır dedi.

fenerbahçe rize spor saldırı rahmi üstün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...