Emine Kırali Yıllardır Bekleyişini Sürdürüyor.

2.5 yaşındayken kaybolan Mustafa Demir, tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.

Emine Kırali Yıllardır Bekleyişini Sürdürüyor.
Emine Kırali Yıllardır Bekleyişini Sürdürüyor. Mehmet_Guney
Bu içerik 4197 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Fransa'da yaşayan ailesi ile birlikte 1 Temmuz 2004'de Sürmene ilçesine bağlı Çiftesu köyüne tatile gelen ve anneannesi Fatma Kırali'nin evinin önünde oynarken 2.5 yaşındayken kaybolan Mustafa Demir, tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.

 

Emine ve Hikmet Demir'in 4 çocuğundan biri olan ve 3 Ocak'ta 9 yaşına giren Mehmet Demir'in ailesi, 15 yılı aşkın süredir umutla bekleyişlerini sürdürüyor.

Kayseri'de kaybolan çocuklar için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün çağrısıyla polis tarafından özel ekipler oluşturulduğunu anımsatan Kırali, “Kayseri'de kaybolan ve Türkiye'nin yüreğini yakan çocukların olayı maalefes bu şekilde de olsa aydınlatıldı ve zanlı yakalandı.

Yetkililerden bizim gibi çocukları kaybolanlar için de özel ekipler oluşturulmasını istiyoruz” dedi. Kırali, aile olarak Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Mehmet'in bulunması amacıyla mektup yazdıklarını ifade ederek, “Anne ve babası Başbakanımızın Fransa ziyaretinde kendisine ulaşarak Mehmet'in bulunması için yardım istediler.

Başbakanımız konuyla ilgileneceğini belirtti. Yıllardır aile olarak inanılmaz acılar içerisinde bir umutla Mehmet'e kavuşmayı bekliyoruz” diye konuştu.

Fransa'da yaşayan ailesi ile birlikte 1 Temmuz 2004'de Sürmene ilçesine bağlı Çiftesu köyüne tatile gelen ve anneannesi Fatma Kırali'nin evinin önünde oynarken 2.5 yaşındayken kaybolan Mustafa Demir tüm aramalara rağmen bulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...