Erdoğan;Şehit Eren BÜLBÜL'ün Annesine Anahtarı Teslim Etti !

Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle kurşunların hedefi olarak şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün ailesine yapılan yeni evin anahtarı teslim edildi.

Erdoğan;Şehit Eren BÜLBÜL'ün Annesine Anahtarı Teslim Etti !
Erdoğan;Şehit Eren BÜLBÜL'ün Annesine Anahtarı Teslim Etti ! Mehmet_Guney
Bu içerik 4365 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Trabzon’un Maçka ilçesindeki terör saldırında hain kurşunların hedefi olarak şehit olan ve ölmeden 2 ay önce sosyal medyadaki hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımıyla Türkiye’yi hüzne boğan Maçka İmam Hatip Lisesi öğrencisi Eren Bülbül’ün ailesine Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ev tamamlandı.

Şehit Eren Bülbül’ün annesine oğlunun şehit olduğu yerde Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan evin anahtarını Trabzonda Bulunan  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Tarafından teslim edildi. 

Anahtar Anne Bülbül’e “İyi ki varsın Eren” yazılı bir kutuda teslim edilirken miting alanında bulunan vatandaşlar “Şehitler ölmez vatan bölünmez” şeklinde slogan attı..

Şehit eren bülbül anne ev hed ye iyiki varsın eren trabzon maçka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Lazoğlu     2018-06-17 Yazık o ananın gözlerinden akan yaşlara. Yazık ki o anayı oraya seçim propagandası için çıkartıp , anahtarı herkesin gözüne sokarak teslim eden ve bu acı durumu alkışlayanlara. TRABZON ŞEHİDİNİN AİLESİNE SAHİP ÇIK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...