Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu Açıklıyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 2018 yılı asfalt sezonunu 400 bin ton asfalt serme hedefi ile açtıklarını ifade ederek, 19 Haziran itibariyle mahalle yollarına 130 bin ton asfalt serdiklerini söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu Açıklıyor.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu Açıklıyor. Mehmet_Guney
Bu içerik 2360 kez okundu.
Advert

2018 yılı asfalt sezonunu 400 bin ton asfalt serme hedefi ile açan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 19 Haziran itibariyle mahalle yollarına 130 bin ton asfalt serdi.

Mahalle yollarına serdikleri asfaltın tümünü kendi tesislerinde ürettiklerini ifade eden Gümrükçüoğlu,

Şimdiden 130 bin ton rakamına ulaşmış bulunuyoruz. Daha önümüzde uzun yaz ayaları var.

Şehrimizin hangi mahallesinin hangi yolunun neresinde bir sorun varsa hepsine ulaşacağız. Sırası ile yol çalışmalarımızı icra ediyoruz. Yollarımızda son derece nitelikli, kalıcı işlere imza atıyoruz.

Yüksek bütçeli çalışmalarımızla mahalle yollarımızı sırasıyla modernize ediyor ve insanlarımıza layık hale getiriyoruz” dedi.

Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon’a beton yol desteği sağlayan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile bütüm (asfalt malzemesi) desteği sağlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a da özel olarak teşekkür etti..

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Bunları Açıklarken Sürmene Yokuşbaşı Mahallesi Bundan Nasibini henüz Alamamıştır..Eksik ve çok geç betonlanmıştır.. Diğer mahalle yolları Beton üzerine Asfal uygulaması yapılırken bizim köyümüzün asfalt yüzü görmemesinin sebebi nedir ?

Köyümüzün yolları 

sürmene yokuşbaşı mahallesi asfalt beton olmayan çalışma muhtar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...