Advert

Adem Çebi Migren Ameliyatı Oldu.

Global Tıbbi Aletler Medikal Sağlık Ürünleri San.Tic Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı Adem ÇEBİ Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'nde Ameliyat Oldu.

Adem Çebi Migren Ameliyatı Oldu.
Adem Çebi Migren Ameliyatı Oldu. Mehmet_Guney
Bu içerik 1745 kez okundu.
Mahallemizde Renkli Kişiliğiyle Tanınan Adem Çebi , KTÜ FarabiHastanesi’nde migren ameliyatı oldu. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı, öğretim üyelerinden Doç.Dr.Muhammet Uraloğlu başarılı migren ameliyatları ile yıllardır migren ağrısı çeken bir çok hasta şikayetlerinden kurtulmuş. Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doç.Dr.Muhammet Uraloğlu’nun hastaları, aylar sonrasına randevu alarak şiddetli baş ağrısından kurtulmak için gün sayıyor. Adem Çebi'nin de, uzun yıllardır çektiği migren ağrısına daha fazla dayanamadı ve Farabi Hastanesi’nde migren ameliyatı oldu. Başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan ÇEBi, emeği geçen doktor ve sağlık görevlilerine teşekkür etti. Bu arada Eş Dost ve Akrabalarının yanlız bırakmadığı Farabi Hastanesi’nde yatan Çebi’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Bizde www.yokusbasi.com Ailesi olarak Adem ÇEBİ'ye Geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Allah cc den Acil Şifalar Dileriz.
Adem çebi ktü farabi hastanesi migren ameliyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Güney     2018-07-26 Adem Abi kurtardın inşallah. Doktor beye selamımı soyle . Senin iş tamamsa beni sıraya yazsın. Allah cc acil şifa versin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Trabzon'a Millet Bahçesi projesi!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Trabzon'a Millet Bahçesi projesi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fındık Açıklaması! Seçimden Sonra.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fındık Açıklaması! Seçimden Sonra.