Advert

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerinden,Batman Beşiri Kütüklü Köyü İlkokuluna anlamlı proje.

İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, Batman Beşiri Kütüklü Köyü İlkokulu öğrencilerine yardımda bulundu.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerinden,Batman Beşiri Kütüklü Köyü İlkokuluna anlamlı proje.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerinden,Batman Beşiri Kütüklü Köyü İlkokuluna anlamlı proje. Mehmet_Guney
Bu içerik 4927 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerinden Ceren GÜNEY'in başlattığı, öğretmen ve öğrencilerin destekleri ile kısa sürede hızlı bir kampanyaya dönüştü.  


Öğrenciler , öğretmenler ve okul müdürü Mecit SÜREN ile beraber öğrencilerle bir araya geldiler. Öğrenciler, burada kırtasiye malzemeleri, Kitap ve benzeri çeşitteki malzemeleri kısa sürede temin ederek göndermeye hazır hale getirdiler..

Yapılan çalışmaların köy okulu minik öğrencilerinin eğitimine katkı sunacağı kanaatinde olduklarını belirten Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdür Yardımcısı Hatice SAĞLAM, bu tür faaliyetleri sürdüreceklerini söyledi.

Asıl amaçlarının öğrencilere yardımlaşma duygusunu aşılamak olduğunu ifade eden SAĞLAM, “Amacımız, çocukların yardım etmeyi, paylaşabilmeyi ve kendisinden daha ihtiyaç durumdaki yerleri görüp, şükretmeyi hatırlatmaktır.Ayrıca Kütüklü Okul Mudürü Ayhan SURGUT, 5.Sınıfta Okuyan Ceren GÜNEYi bu duyarlı davranışından dolayı Teşekkür ederek ileriki yaşamında daha başarılı projelere imza atmak adına tebrik etti.   
 


Ceren Güney duygularını bu şekilde ifade etti : "Minik öğrencileri sevindirdiğimiz için arkadaşlarımızla  birlikte çok mutluyuz." 

 

 

istanbu arnavutköy mehmet akif ersoy ortaokulu batman beşiri kütüklü ilkokulu öğrencilere destek yardım projesi ceren güney mecit süren hatice sağlam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...