Advert

Hacı'nın Yeri şimdi yenilenen yüzüyle Hizmete devam ediyor.

Türkiye Petrolleri Petrol İstasyonu ve Hacı'nın Yeri Dinlenme Tesisleri İstanbul Trabzon istikametinin 615. Km Merzifon girişi, Trabzon İstanbul 435. Km Merzifon çıkışında yenilenen yüzüyle hizmete girdi.

Hacı'nın Yeri şimdi yenilenen yüzüyle Hizmete devam ediyor.
Hacı'nın Yeri şimdi yenilenen yüzüyle Hizmete devam ediyor. Mehmet_Guney
Bu içerik 5362 kez okundu.
Advert

Eşsiz dizayn, sessiz ve doğal mekânı, en iyi hizmet kalitesiyle Merzifon'da hizmet veren tesisin açılışı gerçekleşti.

10 yıl boyunca aralıksız  olarak hizmet veren ve bölgede kaliteli dinlenme tesislerinin önemli adreslerinden birisi olan Hacı'nın Yeri şimdi yenilenen yüzüyle Türkiye Petrolleri Petrol İstasyonu ve Hacı'nın Yeri Dinlenme Tesisleriolarak hizmet vermeye başladı. 

İşletme Sahibi Sn Hacı Soylu "15 yıl boyunca bir çok farklı Sektörde faliyet gösterdim, otobüslerde kaptan olarak görev yaptım ve bu süreçte her zaman bir ayağımız bu bölgelerde oldu. Dolayısıyla bir kamyon ve otobüs şoförü petrol istasyonu ve dinlenme tesisinde neye dikkat eder, çekeceği mazot ne kadar önemli, dinlenme tesislerinde neler olmalı çok çok iyi bilen birisiyim o nedenle işimizi bir iş yeri sahibi gibi değil, bir müşteri gibi dizayn ediyor ve arkadaşlarımızla bu yönde çalışıyoruz. 

Örneğin aile yerimizinde mevcut olduğu aile ve kamyoncular için önemli bir lezzet durağı olacak restoranımızda ülkemizin bu alanda en iyi olan ustalar ile hizmet veriyoruz Ayrıca restoranımızda kelle-paça, işkembe çorbası ile çorba çeşitleri, salata, sulu yemek, ızgara çeşitleri, pirzola, meşhur Karadeniz Yöresel Lezzetleri ile, ev baklavası ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte tuvalet temizliğini önemsiyoruz, lavabolarımızda 24 saat sıcak su akmakta ." şeklinde konuştu.

Hacının Yeri Dinlenme Tesisleri 300 kişi kapasiteli olup, aile salonu ve aile bahçesi ile 24 saat açık olarak hizmet verecek olup ayrıca ramazan iftar rezervasyonlarının da kabul edildiği belirtildi.

Harita :  Navigasyon Linki için BURAYA Tıklayınız...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...