Özlem ve Mehmet Muhteşem Törenle Dünya Evine Girdiler.

Gelinimiz Özlem ile Muhtarımız Mehmet Güney dillere destan bir düğün töreniyle...

Özlem ve Mehmet Muhteşem Törenle Dünya Evine Girdiler.
Özlem ve Mehmet Muhteşem Törenle Dünya Evine Girdiler. Mehmet_Guney
Bu içerik 15672 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Leyla (Züleyha)- Mustafa Akay’ın güzel kızları Özlem ile Vasfiye -  Nihat Güney’in kıymetli oğlu, Sürmene Yokuşbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Güney, dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

 

Genç Çiftin düğün törenine katılım bir hayli yüksekti. Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreninin ardından horon oyunları ile devam etti. Beşköylü Adem Ekiz'in sahne aldığı düğün töreni dillere destan şölene dönüştü.

 

Düğün töreni davetli akınına uğradı. Düğün, Arsin "Nisra Park" ta düzenlenen düğün töreni muhteşem bir organisazyon ve Havai fişek gösterisi ile tamamlandı.

 

En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine oldukça fazla davetli katıldı. Birlikte ömür sürmeye “Evet” diyen genç çift, gece boyunca gönüllerince Horon Oynayıp  eğlendi. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek düğün töreninde davetliler de sahneyi biran olsun boş bırakmadı. Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

 

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.

"Yokuşbaşı Haber ailesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Özlem mehmet dillere deatan düğün töreni düğün töreni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...