Advert

BMC yeni model araç ile sürpriz yaptı.

Türkiye’nin en büyük otomotiv şirketlerinden ve gururlarından olan BMC Otomotiv‘in yeni model zırhlı ve yakışıklı pikap modeli ortaya çıktı.

BMC yeni model araç ile sürpriz yaptı.
BMC yeni model araç ile sürpriz yaptı. Mehmet_Guney
Bu içerik 5018 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

BMC; zırhlı, çift kabin, 4x4 özelliğinde yeni bir aracıyla gündeme oturdu.İçişleri Bakanımız, İzmir'de BMC fabrikasını ziyaretleri sırasında bu araç ortaya çıkarılıyor.

BMC Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk'ün tanıttığı yeni araç, öncelikle silahlı kuvvetlerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmış.Sonraki etapta sivil kullanıma yönelik versiyonları da yollara çıkacaktır..

BMC Pikap;  kaslı yapısı, düz çizgileri, geniş iç ve dış mekanıyla,  sade tasarımıyla  olumlu görünüyor..

İç güvenlikte başarıyla kullanılabilecek yeni pikap; yetenekleri, yük ve yolcu kapasiteyle orduda sıkça görülebilecek bir taşıt.

Yeni BMC Pikap; 17-22 Eylül 2019 tarihinde, Atatürk Havalimanı'nda  yapılacak Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde (TEKNOFEST) halkın karşısına çıktı.

Araç, yandan Askam'ın efsanevi AS 250 , Hummer (genişliği ve büyük motor bölümüyle) ve Jeep modellerini bir an çağrıştırsa da kendine has bir yapı ve tasarıma sahip.Farlar sıradan görünmekle beraber genel olarak bir çok görev ve yükün üstesinden gelebilecek iyi bir araç var karşımızda.

Ön çamurluk üstündeki havalandırma Ford (Ranger) kamyonetlere gönderme yapıyor!

Unutmadan, BMC'nin bu araçtan başka eski Megastar ve  Levend modellerinin yerini alacak rakipleriyle başabaş mücadele edecek bir pikabı daha geliyor..Yakında, onu da göreceğiz..

BMC pikabın iç mekanı; göstergeler, direksiyon, otomatik vites ve multimedya ekran gibi ayrıntılarıyla modern ve kullanışlı görünüyor.

 

 

 

bmc pikap yeni teknofest tanıtım yerli %100 yerli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...