Advert

Yokuşbaşı Mahallesi muhtarı göreve hızlı başladı.

Dur durak bilmeyen muhtar, gündüzler yetmeyince geceleri çalışmaya devam ediyor.

Yokuşbaşı Mahallesi muhtarı göreve hızlı başladı.
Yokuşbaşı Mahallesi muhtarı göreve hızlı başladı. Mehmet_Guney
Bu içerik 2274 kez okundu.
Advert

Yokuşbaşı Mahallesini şantiye alanına çeviren çiçeği burnunda yeni muhtar 31 mart yerel yönetimler seçimilerinin ardından Rüzgar gibi göreve başladı.

9 Ay gibi kısa sürede birçok projesini gerçekleştiren muhtar Mehmet Güney, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Birçok noktada Yaşanan su sorununa çözüm üreten ve mahalle yollarının temizlenmesi, betonlanması ve cevre düzenlemesi ile bölgede adından sıkca söz ettirmeye başladı.

Zaman zaman paylaşımlar  da yapan Mehmet Güney, İnternet dünyasını en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. 

"Yokusbasimuhtari" adı ile  kurulan Facebook sayfasından, yaptığı çalışmaların bir kısmını paylaşarak gurbetteki mahalle sakinlerinin bilgilenmesini sağlıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte iletişim dünyası da her geçen gün yeni bir ivme kazanıyor.

Sosyal medya hesaplarının yanısıra "Yokuşbaşı SMS" sistemi ile de bilgilendirme SMS' leri göndererek bilgilendirme ve duyuruları çok kısa sürede Mahalle sakinlerine ulaştırmış oluyor. Sosyal medyayı iyi bir şekilde kullanmaya başlayan Yokuşbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Güney ise bu konuda Sürmene ve Trabzon genelinde 'çığır açacak' gibi görünüyor.

Facebook sayfası ve Yokuşbaşı SMS sistemi ile  Yokuşbaşı sakinleri, hem iyi ve kötü haberlerini birbirleriyle paylaşıyor hem de mahalle sorunlarını ve çözümlerini güncel olarak Muhtar Mehmet Güney sayesinde takip ediyorlar. 

Yokuşbaşı Muhtar Mehmet güney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...