Advert

Hastaneye 2 Yeni Doktor Geldi

Sürmene Devlet Hastanesi bünyesine dahil edilen iki yeni doktor, hastanedeki ilk mesailerine başlıyor.

Hastaneye 2 Yeni Doktor Geldi
Hastaneye 2 Yeni Doktor Geldi Mehmet_Guney
Bu içerik 4330 kez okundu.
Advert

Sürmene Devlet Hastanesi, kadrosunu yeni doktorlarla güçlendiriyor.
Siirt Baykan Devlet Hastanesi’nde görev yapan Dahiliye - İç Hastalıkları Uzm Dr Hülya YORULMAZ ve Şişli Etfal Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Dr Melike Karaoğlu, Sürmene Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.

Hastane olarak Trabzon ve ilçelerinden hasta kabul edildiğinden ve hasta yükünün çok fazla olduğundan , yeni katılan doktorlarla daha fazla hastaya hizmet verebilecek.

Dahiliye - İç Hastalıkları Uzm Dr Hülya YORULMAZ Şimdilik muayene saatleri öğleden sonra 14:00 ile 20:00’ye kadar devam etmektedir.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Dr Melike Karaoğlu, yaklaşık  iki hafta sonra doğum hane servisinin hazır olmasından sonra hastalarına hizmet vermeye başlaması bekleniyor. 
 

Dr Hülya YORULMAZ hanım ve Dr Melike Karaoğlu Hanım hekimlik mesleğini en iyi şekilde icra eden değerli hekimlerimizden.

Değerli doktorlarımızın İlçemiz Sürmene Devlet Hastanesini tercih  ettikleri için Yokuşbaşı HABER ve  Sürmene halkı adına teşekkür ederiz. İnşallah hem Sürmene’mize hem de hastanemize hayırlı olur.Göreve başlayan doktorlarımıza başarılar dileriz.

sürmene devlet hastanesi dr melike karaoğlu uzm dr hülya yorulmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...