Advert

Mahallesi İçin İşci gibi Çalışan Muhtar !

Trabzon'un Sürmene ilçesine bağlı Yokuşbaşı Mahallesi’nin yeni Muhtarı Mehmet GÜNEY, muhtarlık görevinin yanında mahallesini güzelleştirmek için elinden gelen her işi kendisi yapıyor.

Mahallesi İçin İşci gibi Çalışan Muhtar !
Mahallesi İçin İşci gibi Çalışan Muhtar ! Mehmet_Guney
Bu içerik 2212 kez okundu.
Advert

Alışılagelmiş muhtarlardan farklı olarak adım adım gezerek mahallesinin eksiklerini tespit eden muhtar Güney, eline motorlu testere alıp ağaç buduyor, arızalan su tesisatlarını onarıyor. Mahallesini güzelleştirmek için gece gündüz çalışan muhtar, mahalle sakinlerinin de takdirini kazandı. Yokuşbaşı Mahallesinde ciddi işlere imza atan Muhtarımızı kutluyoruz.

MAHALLESİNE KENDİNİ ADADI

Mahallesine hizmet için kendisini adayan Mehmet Güney, “Her mahallenin kendine göre beklentisi var. Muhtar bunları karşılamak için kendisi de çaba harcamalı. Bir mahallenin eksiklerini belediye bilmez. Ama muhtar, mahallesindeki her şeyi bilmelidir. Ben de çalışmayı ve mahallemize hizmet etmeyi seviyorum. Elimden gelen işleri kendim halletmeye çalışıyorum." dedi.

07/03/2020  Cuma Günü Mahallemizde yapılan çalışmalar ile ilgili sosyal medya hesabından bilgilendirme yapan Muhtarımız Mehmet Güney'i Bizlerde Tebrik ederek Çalışmalarında başarılar diliyoruz.
 

mehmet güney trabzon büyük şehir belediye asfalt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...