Mahallemize Yön Tabelaları Takıldı.

Yön ve Uyarı Tabelaları Sürücülerin İşini Kolaylaştıracak.

Mahallemize Yön Tabelaları Takıldı.
Mahallemize Yön Tabelaları Takıldı. Mehmet_Guney
Bu içerik 1737 kez okundu.
Advert

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nın desteği ile Muhtarımız Mehmet GÜNEY'in seçim vaatlerinden biri olan mahallemizin Yön Tabelaları, Uyarı Tabelaları ve Trafik Güvenlik Aynaları takıldı.

Yokuşbaşı Mahallesinde tabela yenileme çalışmaları sonrasında vatandaşlar artık mahallede yol sormadan tabelaları takip ederek ulaşmak istedikleri adreslere güvenli bir şekilde gidebilecekler.

Yokuşbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet GÜNEY,

 "Trafikte sürücülerin daha güvenli bir sürüş yaşaması için mahalle aralarındaki yön ve uyarı  tabelası olmayan yerlere yeni tabelaların montajlarını gerçekleştirdik. Aynı zamanda keskin virajlara Trafik Güvenlik Aynaları Yerleştirdik." 

Yenilenen ve yeni takılan yön-uyarı tabelalarını ve Trafik Güvenlik Aynalarını yerinde inceleyen ve bizzat refakat eden Yokuşbaşı Mahallesi Muhtarı  Mehmet GÜNEY "

Artık sürücülerin daha güvenilir birşekilde  seyehat edebileceklerini belirterek, Bu süreçte emeği geçen herkese Şahsım ve Mahallem adına teşekkür ederim hayırlı olsun" temennisinde bulundu..

 

 

yokuşbaşı mahallesi muhtar tabela trafik işareti uyarı levha
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...