Advert

Trabzon'da Başhekim patladı! "Güneş görüp sahile inenler; ne umuyorsunuz mucize mi?"

Trabzon'da güneşi görüp sahile inenleri hedef alan Başhekim Türedi "Bizden ne bekliyorsunuz mucize mi?" dedi.

Trabzon'da Başhekim patladı!
Trabzon'da Başhekim patladı! Mehmet_Guney
Bu içerik 1254 kez okundu.
Advert

Trabzon’da pandemi hastanesi olarak kullanılan Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Süleyman Türedi sonunda patladı.

Bir çok defa virüs konusunda sert uyarılar yapan Türedi, bugün havanın da iyi olmasını fırsat bilip sahile inenleri eleştirerek, “Hakkımızı helal etmiyorum” dedi.

Türedi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Çoluğunu, çocuğunu, eşini, dostunu, annesini, babasını düşünen varsa; azıcık insafı ve vicdanı olan varsa evinde kalır ve çok gerekli olmadıkça evinden çıkmaz. Biz insanımıza yoğun bakım yeri bulmak için kafa patlatırken, elimizdeki tüm imkanları, tüm eforumuzu harcarken sahil kenarında yürüyüş yapan sağlığına çok düşkün !!! insanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum. Servisler ve yoğun bakımlar dolu, ne umuyorsunuz mucize mi? Öyle bir yeteneğimiz yok, sadece insanız. Ayıptır, günahtır. Sağlıkçı ya acımadığınızı biliyoruz da bari kendinize acıyın.” ifadelerini kullandı.

 

Kanuni eğitim araştırma başhekim süleyman Türedi Süleyman Başhekim Kanuni eğitim araştırma Covid-19 Salgın Hastalık Trabzon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...