Advert

Yokuşbaşı Mahallesi’nde Şanlı Türk Bayrağı Dalgalanıyor.

Yokuşbaşı Mahallesine dikilen 10 metrelik Türk Bayrağı dalgalanıyor.

Yokuşbaşı Mahallesi’nde Şanlı Türk Bayrağı Dalgalanıyor.
Yokuşbaşı Mahallesi’nde Şanlı Türk Bayrağı Dalgalanıyor. Mehmet_Guney
Bu içerik 1096 kez okundu.
Advert

Sürmene Yokuşbaşı Mahallesi Camii Önüne bayrak direği dikerek göklerin Nazlı kızını göndere çekildi.

Şanlı Türk Bayrağını göndere çekerek, Mahallesi sakinlerine "Bayrak ve vatan için canını feda eden şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz" diyen Mahalle Muhtarı emeği geçenlere ve mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Trabzon Sürmene'ye bağlı Yokuşbaşı Mahallesi sakinlerinin isteği üzerine Yokuşbaşı Mahallesi Cami Önüne 10 metre uzunluğunda bayrak direği Muhtar Mehmet Güney tarafından dikildi.

Mahallenin her köşesinden ve mahalle giriş çıkışlarından ve civar mahalleleredende görünebilen Bayrak direğine 2x3.5 metre ebatlarındaki şanlı Türk Bayrağı asıldı.

Bayrağın göndere çekilişinde "Bu ay yıldızlı şanlı bayrak inmez, vatan bölünmez, ezan susmaz" diyen Yokuşbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet GÜNEY, "Bayrak olur, inmeyiz. Ezan olur, dinmeyiz. Şehit olur, ölmeyiz!" sözlerini hatırlattı.

Mehmet GÜNEY, "Bayraksız refahın, zenginliğin, adaletin, hatta ibadetin bile bir anlamı olmaz. Allah'ın izniyle, Büyük Türk milletine hiçbir zarar gelmeyecektir ve bayrağı da hiçbir zaman göklerden inmeyecektir" ifadelerini kullandı.

  

yokuşbaşı türk bayraşı şanlı batrak nazlı kız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...