Web Counter
Mehmet GÜNEY Şimdiden Muhtar Adaylığını Açıkladı
AdvertAdvert

Mehmet GÜNEY Şimdiden Muhtar Adaylığını Açıkladı

Mehmet GÜNEY 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Sürmene Yokuşbaşı Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı. Güney, Sürmene’de adaylığını açıklayan ilk muhtar adayı oldu.

Yokusbasi Haber - 2018-07-01 11:40:35 Bu içerik 3976 kez okundu.

Yokuşbaşı Mahallesinde Sevilen ve Değer verilen bir arkadaşımız olan, Aynı zamanda Sürmene Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda Yöneticilik Görevini icra eden ;  
AKUT(Arama Kurtarma Derneği) AKUT Trabzon Operasyon Ekibinde Görevli ve Sürmene’nin saygın esnaflarından olan Mehmet GÜNEY, her kuruma, her Aile’ ye ve her bireye eşit mesafede olacağını dile getirdi.


Yokuşbaşı mahallesinin gelişmekte olan bir mahalle olduğunu yaklaşık 185 nüfusu ve 145 üzerinde seçmenin bulunduğunu hatırlatan Güney, mahallenin sorun ve sıkıntılarını çok iyi bildiğini, bu sorunları çözmek, mahallemin tüm kesimine, büyüğünden küçüğüne, yaşlısından gencine, kadınından erkeğine hitap etmek için aday olduğunu açıkladı.

 

 

Mahalle halkına hizmet etmek için hiçbir fedakârlıktan kaçmayacağını belirten Güney, adaylığı ile ilgili Yokuşbaşı Haber’e şu açıklamalarda bulundu

 

                 " Bu mahallede doğup büyüdüm. Mahallenin tamamı ile tanışığız. Aile olarak bugüne kadar mahallemizin birçok sorunu ile yakından ilgilenmişiz. Bugüne kadar mahallemiz muhtarlığını yapmış eski ağabeylerimiz ve yeni arkadaşlarımız mahallenin sorunlarının çözümüne yönelik mutlaka bir çaba ve gayret içerisinde olmuşlardır. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

 

Yokuşbaşı Mahallesi gelişmekte geç kalmış bir mahalle. Genç Nüfusu her geçen gün azalmakta. Bundan dolayı da sorunlar artmaktadır. Bu sorunları çözmek mahallemin tüm kesimine, büyüğünden küçüğüne, yaşlısından gencine, kadınından erkeğine hitap etmek için adayım.

Halkımız bizlere bu yetkiyi verdiğinde sorunları yerinde görüp yetkililere ulaştırıp çözüm noktasında mahalle halkıyla beraber hem fikir olup çalışacağız. Ve şimdiden ekip arkadaşlarımla birlikte imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz. Muhtar halkla devletin arasında köprüdür. Eğer halkımız beni seçerse onlara layık olabilmek için her türlü fedakârlığa hazırım.”

Mahallenin sorunları, eksiklikleri ve Yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Güney; ”Mahallemizde Su Sorunu değil Su için yeterli olmayan Su altyapı sorunu vardır. Gerekli altyapı çalışmalarını hızlıca başlatıp, hele hele yazın ortaya çıkan bu sorunu kökten çözmeye kararlıyız.

Mahallemizde Yol sorunundan ziyade eksik çalışmalar vardır. Eksik çalışmalar kapsamında betonlama sonuncunda ortaya çıkan birleşme noktalarının düzgün olmayışı kod farkının olması araç ve araç sürücüleri için tehlike arz etmektedir

Bu sorunların ortadan kaldırılması noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmaya talibiz.

Mahallemizin alt yapı, üst yapı, çöp konteyneri ve aydınlatma sorunları başta olmak üzere “Türk kültürünün önemli kaynaklarından birisi olan ve  köyün ortak malı olan Modern Köy Odası’nı Kazandıracağız.. Taziye ve Düğünlerde Kullanılmak üzere Sandalye  Masa temini ve bunun gibi birçok projelerimiz olup tamamını gerçekleştirip ihtiyaç halinde köy halkının kullanımına sunacağız..

 

Köy Odası, Taziye Evi ve Özellikle Yaz aylarında Gelen Gurbetçilerimiz için Toplanma ve Sohbet ortamı oluşturup, birlik beraberliği pekiştirmek adına ihtiyaç göstermektedir.

Mahallemize Kaymakamlığımızdan, Belediyemizden yapılacak her türlü maddi ve manevi yardım desteğinin takipçisi olacağız.

Şimdiden desteklerini esirgemeyen her kese çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.


Yokuşbaşı Haber Olarak Mehmet GÜNEY’i Tebrik Eder Çalışmalarında Başarılar Dileriz.

 

 

Sende Yorumla...

Mehmet GÜNEY

Mehmet kardeşim'e gerçekleştirecek olduğu projeler için hep destek tam destek olmamız gerektiğini düşünüyor ve başarılar diliyorum. 8 ay önce

Mehmet Çebi

Öncelikle Yokuşbaşına Hayırlı Olsun. Doğru tercih olduğunu düşünüyorum. Mehmet Güney ve Diğer Adaylara Başarılar Dilerim. 9 ay önce

aslihan sancak

projelerini gerceklesdirmek dilegiyle basarilar 9 ay önce

Özlem Kenanoğlu

Allah yardımcın olsun kardeşim Yolun acık olsun 9 ay önce

Mehmet

Mehmet Kardeşime Tebrik Eder Başarılar Dilerim. Sürmene Yokuşbaşı Mahallesi için isabetli bir tercih olacağına inanıyorum. 9 ay önce
DİĞER HABERLER