Advert

2014 Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

www.yokusbasi.com yönetim ekibi olarak , Kurban Bayramı nedeniyle Sürmene Yokuşbaşı Mahalle Sakinlerin ve tüm İslam Aleminin bayramını kutlarız..

2014 Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
2014 Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Mehmet_Guney
Bu içerik 2743 kez okundu.
Advert

Bayramların, insanlar arasında sevgi, saygı ve yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı müstesna günler olduğunu belirtmek isteriz.

“Hz. İbrahim ve Hz. İsmail’den günümüze kadar ulaşan, milletçe asırlardır büyük bir coşkuyla yaşadığımız ve yaşattığımız mübarek Kurban Bayramına bir kez daha ulaşmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Kültür ve geleneklerimizin vazgeçilmez bir parçası olan, bizi biz yapan dini değerlerimiz, toplumlarımız arasında hep birleştirici bir güç ve kardeşlik bağı oluşturmuştur. 

 

Kurbanlarınız Kabul,Bayramınız Mübarek Olsun....

 

www.yokusbasi.com Yönetim Ekibi...

 

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

 

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.
 
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!
 
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
 
Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.
 
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.
 
Söz: Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun...
 
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun...
 
Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..
 
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
 
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
yokusbasi sürmene 2014 kurban bayramı bayram mesajları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...