Genç Girişimci Murat Güney.

Karton Bardak 3 Ay Cup'tan Soruluyor.

Genç Girişimci Murat Güney.
Genç Girişimci Murat Güney. Mehmet_Guney
Bu içerik 5905 kez okundu.
Advert

Mahalle sakinlerimizden Genç girişimci İşadamı Murat Güney, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere her yıl milyonlarca karton bardak ve bardak üstü kapak üretimi gerçekleştiriyor...

Kendi deyimi ile Karton bardak :

3 Ay Cup firması olarak 7 senedir karton bardak piyasasında yeni bir soluk yaratmaktayız. Önceliğimizi hijyen ve kullanım kolaylığına adamakla birlikte her ay milyonlarca karton bardak üreterek ihrac etmekteyiz.

3 Ay Cup markası ile Global piyasada önemli bir vizyonumuz bulunmaktadır. Farklı dış tasarımlar ve kullanım kolaylıkları (kulplu karton bardak, bardak üstü gibi) sunmakla birlikte, asla insan sağlığını göz ardı etmemekteyiz.

 

7 senelik tecrübemize dayanarak en kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile ürettiğimiz karton bardakları, birçok ülkeye ihrac ediyoruz. Bardaklarımıza desen uygulaması yaparken antibakteriyel gıda boyaları kullanarak boya kokusunu yüzde yüze kadar önlemekteyiz. Karton bardan üretimi tamamiyle makinelere bağlıdır ve insan eli değmeden üretilir.

3 Ay Cup tarafından üretilen tüm karton bardaklar doğa dostudur ve kullanım sonrası kolaylıkla imha edilir. Son teknoloji ekipmanlar doğrultusunda üretilen karton bardaklar, tek kullanımlık ve uzun ömürlüdür.

Yüksek derecede sıcağa dayanıklı üretilen ürünlerimizde hiçbir şekilde boya verme, renk solma ya da erime gibi problemler görülemez. Üretim kalite sertifikamız ile profesyonel hizmet vermekteyiz

 

Aynı zamanda gelişen teknoloji'yi de takip ederek uzak doğu ve avrupa teknolojisini ülkemize getirerek daha kaliteli ürünler üretilmesine vesile oluyoruz..

3Ay Cup Olarak Karton bardak üretim makina ve hammaddesi Satış kurulum ve aynı zamanda satış sonrası hizmet vermekteyiz..

 

Genç girişimci Murat Güney'i başarılarından dolayı tebrik ediyoruz...

 

3 Ay Cup iletişim.....

www.3aycup.com

Telefon : +90 (212) 438 4 310
Fax : +90 (212) 481 16 79
E-Mail : info@3aycup.com
Web : www.3aycup.com

Maltepe Mah. Dokumacılar San Sitesi Sokak Selhan Sanayi Sitesi G 6/6 Blok Numara 6/7 Zeytinburnu İstanbul Türkiye

3 ay cup karton bardak ful teknoloji murat güney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     2018-10-10 Beykozda bulunan www.aycup.com.tr firmasıda Murat beyemi aittir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...