SÜRMENE BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI DEVREDE

SÜRMENE Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu Whatsapp Hattı'nı devreye soktu.

SÜRMENE BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI DEVREDE
SÜRMENE BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI DEVREDE Mehmet_Guney
Bu içerik 3276 kez okundu.
Advert

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ün talimatıyla 'Çek - Yaz Gönder Birlikte Çözelim' sloganıyla hayata geçen proje sayesinde Sürmeneliler, belediyeye bildirmek istedikleri sorunların çözümü için günümüzün en yaygın ve hızlı iletişim ve paylaşım platformu olan Whatsapp'ı kullanabilecek.

 

Vatandaşlar,  Sürmene Belediyesi'nin Hizmete Soktuğu  0535 333 88 33 numaralı Whatsapp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Sürmene Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak.

"Vatandaş Çeksin Yollasın Biz Çözelim" Sürmene Belediye Başkanı Rahmi ÜSTÜN,  Açtığımız Whatsapp Hattımız’la vatandaşlarımız, ne sorun varsa buradan bize iletebilirler. Bu, bir anlamda halkın kamerası olacak.

Sürmenelilerin sorun ve taleplerini 7 gün 24 saat "0535 333 88 33” nolu hattan yetkililere ulaştırabilecekleri ifade edildi. Açıklamada, vatandaşların tüm bildirimleri yetkililer tarafından değerlendirilecek.

Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım." dedi.

 

Sürmene Belediyesi Whatsapp Hattı : 0535 333 88 33

sürmene belediye whatsapp ihbar hattı rahmi üstün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...