YENİ MODA HOTTO - KARA LASTİK

Türkiye'de gelişen teknoloji ve insanların ihtiyaçları değişmesine rağmen bazı şeyler hiç değişmiyor.

YENİ MODA HOTTO - KARA LASTİK
YENİ MODA HOTTO - KARA LASTİK Mehmet_Guney
Bu içerik 32015 kez okundu.
Advert

Çağa Yenilmeyen Ayakkabı: Hotto (KARA LASTİK)
Dayanıklılığı ve ucuz olması nedeniyle tarlada çalışan çiftçilerin, inşaatta çalışan işçilerin vazgeçemediği lastik ayakkabılar, halk arasında ki adıyla 'Hotto' ayakkabıların önemi zaman geçtikçe daha da artıyor.

 

Türkiye´de gelişen teknoloji ve insanların ihtiyaçları değişmesine rağmen bazı şeyler hiç değişmiyor. Bunlardan biri de gelişen ayakkabıcılık sektörüne yenilmeyen kara lastik ayakkabılar.

Halk arasında sağlamlığı nedeniyle ´Kara Lastik - Cizlavet´ olarak da bilinen lastik ayakkabılar tarlada çalışan çiftçinin, inşaatta çalışan amelenin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Ayakkabıcılık sektöründe yaşanan önemli gelişmelere rağmen kara lastik ayakkabılara ilginin gittikçe arttığını söylemek  doğru olur.

Kara lastiklerin modası geçmeyen tek ayakkabı olduğunu ancak bilindiği gibi ayakkabıcılık sektörü her geçen gün gelişiyor. Her gün farklı modeller çıkıyor. Her moda en fazla 1-2 yıl kalırken, lastik ayakkabıların modası hiç geçmiyor. Halen bile köylü ve çiftçiler kara lastik ayakkabılardan vazgeçmiyor. 

 

kara lastik trabzon lastiği cizlavet lotto prelli lotto
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hassan     2020-11-27 Şaka mı la bu fiyatlar bizim pazarda 10 tl
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...