Muhtar Mehmet GÜNEY “Sizlerin Desteği İle Yeniden Göreve Talibim”

Yokuşbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Güney, yeni dönemde de muhtarlık görevine talip olduğunu açıkladı.

Muhtar Mehmet GÜNEY “Sizlerin Desteği İle Yeniden Göreve Talibim”
Muhtar Mehmet GÜNEY “Sizlerin Desteği İle Yeniden Göreve Talibim” Mehmet_Guney
Bu içerik 777 kez okundu.
Advert

2019 yılına yapılan Yerel Seçimlerde, Trabzon’un Sürmene ilçesinde Yokuşbaşı Mahallesi’nde muhtar seçilen Mehmet Güney, mahallesine hizmet etmek adına yeniden aday. Muhtar Mehmet Güney, yaptığı konuşmada, Yokuşbaşı Mahallesi’ndeki seçmenlerinden destek istedi.

Yokuşbaşı Mahallesi’ndeki birçok sorunun çözüme kavuşturulduğunu söyleyen Muhtar Mehmet Güney,  4 yıldır mahalle sakinleriyle sürekli iç içe olduğunu, 5 yıllık süre içerisinde de mahalle sakinlerinin desteğini her zaman hissettiğini kaydetti.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için “Ülkemize, ilimize, ilçemize ve tüm adaylara hayırlı olmasını diliyorum” dedi ve 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerde seçmenlerinden destek istedi.

SİZLERİN DESTEĞİ İLE YENİDEN ADAYIM

Mehmet Güney, “Mahallemizde 2019 Yerel seçimlerinden sonra elimizden geldiği kadar halkla bir bütün olarak bir çok hizmet yapmaya çalıştık. Arada pandemi dönemi oldu, pandemide bile durmadan resmi kurumlarımızla, Belediyemizle Kaymakamlığımızla mahallede  hizmetlerimiz durmadan, aksamadan devam et.

Alt yapı çalışmalarımızda belediyemizle ve kurumlarımız ile Su sorunları , yollarımızın beton ve asfalta kavuşmasının yanısıra  en önemlisi Duvar çalışmalarımız mahallemizde büyük hız kazandı..

Sosyal anlamda da Kaymakamlığımızla Kurumlarımız ve Hayırseverlerimizle ihtiyaç sahiplerine ulaştık, vatandaşlarımızla ihtiyaçları olanlara temas etmeye çalıştık. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Mahalle halkımız da buna dayanarak destek oldular. Her zaman temas kurabildikleri, bulabilecekleri bir esnaf olarak 5 yıl boyunca mahalle halkımıza hizmet ettim. Gayet saygı çerçevesinde hiç kimseyi kırmadan mahalle halkımızla birbirimize destek olarak görevimizi yerine getirdik ve büyük bir çoğunluğunun desteğini alarak gelmiştik 2019 seçimlerinden.

Yeni dönemde yine mahalle halkımızın teveccühü ile tekrar devam etmemiz gerektiğini söylemeleriyle tekrar aday olduk. Yine büyük bir çoğunluğunun desteği ile seçimlere hazırlanıyoruz. Bu seçimlerin ülkemize ilimize ilçemize tüm adaylara hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah seçim sorunsuz bir şekilde geçer. Ben tekrar mahalle halkıma geride bıraktığımız dönem için çok teşekkür ediyorum.

Sorunsuz bir dönem geçirdik. Başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Yeni dönemde de elimizden geldiği kadar bir çok hizmetle hem resmi kurumlarımızla hem vatandaşlarımızla koordineli bir şekilde bir çok hizmeti yapacağımızı garanti ediyoruz, söz veriyoruz. İnşallah hayırlı olur” dedi.

2024 seçim muhtar adayı mehmet güney yokuşbaşı mahallesi sürmene trabzon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti.
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...
Hüseyin Güney ile Söyleşi ...